Yeni Nesil Online Araç Kiralama Programı

Günlük Kiralama (Rent A Car), Entegre Web sitesi, Acente Yönetimi,Broker Entergrasyonları,

Transfer ve Vale Uygulamaları, Uzun Dönem ve Filo Kiralama uygulamaları ve daha bir çok

uygulama ile Türkiye’nin en kapsamlı online araç kiralama programına siz de sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin Özellikler
Transfer ve Vale Yönetimi
Araç Yönetimi

Transfer veya Vale hizmeti için araçları ve özelliklerini sisteme tanımlayabilir, aracın iş ortağı bilgisini de sisteme girerek takip edebilirsiniz.

Çoklu Lokasyon Yönetimi

Araçlar veya hizmet verilecek bölgeler için sınırsız lokasyon tanımlayabilir, lokasyonlar arasında güzergahlar belirleyebilirsiniz.

Sürücü Yönetimi

Sürücü bilgilerini daha önceden tanımlayabilir, sürücülere iş atama, iş kapatma gibi adımları sürücülerin mobil ortamda yapmasını sağlayabilirsiniz.

Taşıma Tipi Tanımlama

Lastik Değişimi-Muayeye, O Araç Teslimatı gibi taşıma tiplerini tanımlayabilir, günlük haftalık,aylık operasyonları da bu tiplere göre takip edebilirsiniz.

Transfer Fiyat Listesi Yönetimi

Tanımlanan taşıma tipleri, şehir içi ve dışı kriterleri ile birlikte km baremine göre çoklu fiyat listeleri oluşturabilirsiniz.

Fatura Yazdırma

İşin tamamlanması ile birlikte müşteriye fatura kesilir ve ödeme durumları ile eşleştirilir.

e-Fatura/e-Arşiv

E-Fatura,E-Arşiv kullanmak isteyen müşterilerimiz için çok yakında..

Tahsilat

Web sitenizden ya da şubeden ya da nakit olarak alınan ödemeler tahsilat olarak girilebilir

Cari Yönetimi

Bireysel,Kurumsal müşterile ve acenteler için müşteri hesap ekstreleri alınabilir, borç alacak durumları takip edilebilir, ayrıca müşterilere kesilen yansıtma faturaları da cari yönetimine entegre şekilde çalışmaktadır.

Doküman Yönetimi

Sisteminize yüklediğiniz, araç resimleri, sözleşmeler,teslimat formları gibi dokümanlar sisteminize kaydedilir. Sonradan bu dokümanları görüntüleyebilirsiniz.

Raporlama

Her sürecin kendi içerisinde ayrı ayrı listeleme raporları bulunmaktadır, ayrıca bir dashboard'da özet bilgiler ile de karlılık,doluluk, borç-alacak günlük işlemler gibi raporlara ulaşabilirsiniz. Vale ve Transfer için boşta bulunan sürücü sayısı, günlük,haftalık,aylık taşınan araç sayısı, plaka bazında masraf bilgileri gibi raporlara ulaşabilirsiniz.

Yetkilendirme (Rol Yönetimi)

Kullanıcılarınız için farklı roller tanımlayıp, bu rollerde oluşturma-değiştirme-görüntüleme-listeleme gibi yetkiler tanımlayıp kullanıcılarınıza tayin edebilirsiniz.